Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Widoczny pracownik to bezpieczny pracownik – poznaj nową linię odzieży o wysokiej widzialności

Widoczny pracownik to bezpieczny pracownik – poznaj nową linię odzieży o wysokiej widzialności

Widzialność pracownika ma kluczowy wpływ na jego bezpieczeństwo w miejscu pracy. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym – przy słabszej widoczności czy szybciej zapadającym zmroku. Aby zagwarantować najwyższy poziom ochrony Snickers Workwear, marka zaawansowanej odzieży dla profesjonalistów, wprowadza na rynek nową linię odblaskowych ubrań roboczych High-Vis o wysokiej funkcjonalności, zapewniającą wygodę i komfort pracy.

Profesjonalna odzież odblaskowa jest obowiązkowym elementem wyposażenia pracowników budowlanych wykonujących obowiązki na zewnątrz, w warunkach słabego oświetlenia lub których praca wymaga bycia zauważonym z dużej odległości. Roboty geodezyjne, kierowanie ruchem na budowie, tyczenie, stróżowanie czy praca na parkingu będą w pełni bezpieczne, dzięki zastosowaniu odzieży z elementami zwiększającymi widoczność. – Robocze ubrania odblaskowe są widoczne w światłach drogowych z 450 metrów, podczas gdy dla odzieży bez oznakowań ostrzegawczych odległość ta wynosi jedynie 150 metrów. Wymogi dla ubrań w kolorach ostrzegawczych są szczegółowo określone normą EN 20471 i dotyczą specyfikacji kolorów, odblaskowości, a także minimalnej powierzchni oraz rozmieszczenia elementów fluorescencyjnych i odblaskowych – mówi Irek Augustyniak, ze Snickers Workwear.

Odblaski, fluorescencyjne barwy, kontrasty

Wyodrębnione przepisami 3 poziomy widzialności odzieży roboczej różni ułożenie taśm odblaskowych oraz ich szerokość. Klasa 2 i 3 zapewniają odpowiednią widzialność w nocy, a wszystkie elementy odblaskowe każdej klasy muszą być widoczne po oświetleniu w ciemności. Podczas robót na placu budowy, pracownik powinien posiadać ubiór odblaskowy spełniający wymogi min. 2 klasy, zwłaszcza w przypadku wykonywania prac nocą lub przy sztucznym oświetleniu.

Dla zachowania właściwego poziomu bezpieczeństwa warto wybrać odzież właściwą do rodzaju i miejsca wykonywanej pracy. W zaśnieżonym otoczeniu najlepiej sprawdzą się fluorescencyjne ubrania w kolorze pomarańczowym, kontrastującym z białym tłem. Jeśli priorytetem jest bycie zauważonym w ciemności najlepszy efekt zapewni odzież w kolorze żółtym, który cechuje się wyższą luminacją i odbierany jest przez oko jako jaśniejszy niż pomarańczowy. Umieszczone na ubraniach detale fluorescencyjne zwiększają widoczność o brzasku, zmierzchu, we mgle lub zadymieniu oraz w świetle dnia.

Odblaskowe nowości od Snickers Workwear

Nową linię ubrań High-Vis wprowadzoną przez Snickers Workwear cechuje połączenie wysokiej funkcjonalności z wygodą użytkowania. Projektanci zadbali o najważniejsze aspekty, takie jak ochrona kolan, trwałość i doskonałe dopasowanie. Kolekcja obejmuje popularne rodziny produktów AllroundWork i FlexiWork, z których każda przeznaczona jest do innych warunków pracy – od wykonywania ciężkich zadań do zapewnienia maksymalnej swobody poruszania się. Jakość zastosowanych materiałów i solidne wykonanie, pozwalają na długotrwałe użytkowanie ubrań. Istotnym elementem nowej linii odzieży ostrzegawczej są kontrastowe materiały, utrzymujące barwę przez długi okres.

Spodnie odblaskowe AllroundWork+ z workami kieszeniowymi zwiększają efektywność pracy dzięki wbudowanemu systemowi wentylacji Air Vent™ oraz wyjątkowej wygodzie profilowanych nogawek z elastycznym klinem, które ułatwiają poruszanie. Zmodyfikowany system KneeGuard Pro z powiększonymi zakładkami pozwala na lepsze utrzymanie nakolanników w optymalnej pozycji i tym samym lepszą ochronę kolan. Spodnie z trwałego materiału Dobby wzmocnionego Cordurą® posiadają odblaskowe pasy dookoła nogawek zwiększające widzialność, zgodne z warunkami normy EN 20471 dla klasy 2. Dostępne są w kolorach odblaskowych żółtym i pomarańczowym.

Doskonałym uzupełnieniem jest ocieplana, odblaskowa kurtka AllroundWork 37.5®, która świetnie sprawdzi się podczas zimowych prac drogowych i budowlanych. Kurtka, wykonana w technologii 37.5®, z wysokim, polarowym kołnierzem i warstwową podszewką izoluje od zimna i zapewnia właściwe odprowadzanie wilgoci, a przedłużony tył i wydłużone, miękkie mankiety chronią przed chłodem w każdej roboczej pozycji. Dopasowany krój z profilowanymi rękawami i elastycznymi panelami z tyłu ramion zwiększa swobodę ruchów podczas pracy. Spełniająca wymagania 3 klasy widzialności wygodna kurtka zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa w trakcie nocnych obowiązków. Dostępna w kolorach odblaskowy żółty i pomarańczowy.

Nową odblaskową propozycją są spodnie FlexiWork+ z workami kieszeniowymi – wygodne, trwałe i lekkie. Komfort zwiększa dopasowany do ciała krój high-tech z profilowanymi nogawkami, które nie ograniczają ruchów. Wykonane zostały z elastycznej, przewiewnej tkaniny zapobiegającej rozdarciom. Wzmocnienia z materiału Cordura® na kolanach i krawędziach nogawek pozwalają zachować odporność na przetarcia w szczególnie narażonych miejscach. Dzięki łatwo dostępnym kieszeniom i workom kieszeniowym spodnie wyróżniają się funkcjonalnością i świetnie sprawdzają w dynamicznych pracach wymagających szybkiego reagowania.

Odblaskową nowością na jesienno-zimowy sezon jest także przeciwwiatrowa i wodoodporna kurtka AllroundWork Soft Shell spełniająca wymagania 3, najwyższej klasy widzialności. Nowocześnie zaprojektowana, o dopasowanym kroju, wykończona wewnątrz ciepłym polarem z przedłużonym tyłem i wysokim kołnierzem zapewnia ochronę przed deszczem i wiatrem. Profilowane rękawy ze wzmocnieniami z materiału Cordura® na łokciach gwarantują pełną swobodę ruchu, a wydłużone górne krawędzie rękawów chronią dłonie.