Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Włączamy się w akcję wspierającą szpitale!

Włączamy się w akcję wspierającą szpitale!

Drodzy Klienci i Drodzy Czytelnicy,

Dzisiejszy czas nie jest łatwy zarówno dla nas, jak i dla wielu naszych Klientów. Wszyscy zastanawiamy się czy i jak możemy pomóc. Szczególne wsparcie potrzebne jest teraz służbie zdrowia, która jest na pierwszej linii walki z pandemią.Jest taka możliwość, do czego wszystkich serdecznie zapraszamy!

Wiedza i Praktyka przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „roboty dla szpitali”.

Pod tym linkiem znajdziecie Państwo szczegóły dotyczące całej akcji: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6651090263445905409

Autorem akcji jest nasz partner biznesowy Centrum Robotów Rhenus Polska, który zrealizował dla Centrum Zdrowia Dziecka automatyzację procesu rejestracji pacjentów drogą elektroniczną, co znacząco skróciło czas obsługi pacjenta.

Projekt powstał we współpracy z Fundacją KIDS (www.kids.org.pl). Koszt, który normalnie wyniósłby kilkadziesiąt tysięcy złotych (rok) udało się zamknąć w kwocie jedynie 6 tysięcy złotych. Wszystko dzięki darczyńcom oraz producenta platformy robotycznej.

Zachęceni odbiorem projektu i efektami osiągniętymi przez szpital, postanowiliśmy się przyłączyć, aby ruszyć z ogólnopolską akcją #roboty_dla_szpitali

  1. PO PIERWSZE ZAPRASZAMY SZPITALE DO REJESTRACJI

Wszystkie szpitale zainteresowane zastosowaniem robota zgłaszają się na stronie: https://robotydoroboty.pl/koronawirus-pomoc-dla-szpitali-robotyzacja/

Jest tam także opis w czym robot może pomóc i jak to wyglądało w Centrum Zdrowia Dziecka.

  1. PO DRUGIE: ZBIERAMY FUNDUSZE NA ROBOTY DLA SZPITALI

Czas na nasze działanie. Została uruchomiona także zbiórka funduszy na ten cel, dostępna pod adresem:  https://zrzutka.pl/roboty-dla-szpitali

Bardzo nam zależy, by w każdym polskim szpitalu został uruchomiony choć jeden robot i wsparł służbę zdrowia w codziennych, żmudnych procedurach obsługi pacjentów. Zbiórka pokryje cześć kosztów projektu, pozostałe środki będą wkładem dostawcy rozwiązania i producenta technologii.

Prośba: umieszczajcie i dzielcie się linkiem zbiórki ( https://zrzutka.pl/roboty-dla-szpitali ) wszędzie. Z Klientami, w mediach społecznościowym, ze znajomymi.

Niech będzie to nasz wkład w walkę z COVID-19.

Serdecznie pozdrawiamy,

Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.