Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Biurka nowej generacji poprawią warunki i komfort pracy w Twoim biurze

Biurka nowej generacji poprawią warunki i komfort pracy w Twoim biurze

Czy pracujemy tradycyjnie w biurze, czy też w domu, zdecydowaną większość czasu spędzamy przy biurku. Prowizoryczny blat na czterech nogach na dłuższą metę nie zdaje już egzaminu. Warto wybrać coś, co będzie zgodne z zasadami ergonomii, będzie zapewniało komfort miejsca pracy, a ponadto będzie służyło przez lata. Poznaj najnowsze dostępne na rynku biurka, które poprawią warunki pracy w Twoim biurze.

Jak mówią projektanci i eksperci od ergonomii, podczas projektowania biura ważną, jeśli nie najważniejszą, kwestią jest zapewnienie pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy oraz komfortu pracy, a tym samym dobrego samopoczucia. Dlatego naszą uwagę powinniśmy skupić na duecie mebli: biurko & fotel. Dzisiaj, skupimy się na pierwszym z mebli i przedstawimy najlepsze produkty na rynku, dodajmy - według Everspace.

Ergonomia to podstawa pracy biurowej

Ergonomia w biurze jest niezwykle ważna. Biurko nie powinno być za duże, bo zbyt wielka przestrzeń wcale nie ułatwia pracy, ale i nie za małe, żebyśmy mieli swobodę ruchów. Wybierając biurko powinniśmy pamiętać również o jego odpowiedniej wysokości. Prawidłowa wysokość blatu umożliwi naturalne i wygodne ułożenie rąk. Dodatkowa mobilność również ułatwi i poprawi komfort działania.

Propozycja nr 1, to MOVE od marki VANK. To nowoczesny stół, który na bieżąco „podąża” za działaniami pracownika. Dzięki elektrycznej regulacji wysokości blatu stanowi idealny duet z użytkownikiem. To odpowiedź na ogólnoświatowy trend i zapotrzebowanie na miejsca pracy typu „sit/stand”. Dzięki swej funkcjonalności model ten odnajdzie się świetnie w każdych warunkach.

Linia mebli Balma PLUS została stworzona według filozofii marki Think Pro. Zakłada ona szersze niż jedynie podstawowe patrzenie na biuro – kategorią przestrzeni. Projektanci podczas tworzenia uwzględnili różne style pracy. Linia mebli Balma PLUS wspiera i umożliwia większą efektywność oraz elastyczność. Stwarza również warunki nieograniczonej aranżacji stanowiska, zarówno w pracy indywidualnej, jak i zespołowej. Dodatkowo biurka z tej linii są regulowane elektrycznie. Poprzez złącze USB można nimi sterować wprost z komputera. Jest to bardzo innowacyjne i wygodne rozwiązanie.

Na wagę złota są biurka, które dają możliwość szybkiego i łatwego dostosowanie stanowiska w zależności od potrzeby pracownika. Taki jest właśnie model Drive od marki MDD. Dzięki elektrycznej regulacji wysokości, można w łatwy sposób dostosować wysokość blatu do indywidualnych preferencji. Biurko wyposażone jest we własny panel sterujący, dzięki czemu pracownicy mają pełną dowolność ustawień i możliwość zmiany położenia blatu w ciągu dnia. Przesuwne blaty umożliwiają łatwy dostęp do kanałów kablowych. Biurka można wyposażyć w panel tkaninowy, pozwalający na odseparowanie każdego ze stanowisk.

Ostatnia propozycja to system mebli Profil od marki Mebelux. Jest to ciesząca oko, nowoczesna linia mebli, przeznaczonych do aranżacji pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych oraz gabinetów menedżerskich. W skład systemu wchodzą biurka oparte na trzech typach nóg oznaczane symbolami N, O i V. Takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne. Korzystając z szerokiej oferty, możemy wybrać biurko idealne, pasujące do naszej, często „wymagającej” przestrzeni.

Najważniejsze elementy każdego biurka pracowniczego to funkcjonalność i wygoda w połączeniu z dobrym designem. Przed zakupem biurka warto sprawdzić parametry, opcje dodatkowe oraz porównać z innymi modelami. Dobry zakup powinien służyć nam przez lata, dlatego warto poświęcić na jego wybór dłuższą chwilę. Więcej propozycji nowoczesnych i ergonomicznych biurek znajdziecie na stronie www.everpsace.pl.