Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów
Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego
Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.
Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.
Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.
Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP
wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:
Inne wskazywane zalety to:
- Szkolenia i konferencje online
- Obsługa klienta
- Wzory dokumentów
Takie wyniki zobowiązują!
Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.
Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.
Redakcja Portalu BHP
Egzamin zawsze przed komisją egzaminacyjną
E-learning jest wygodnym sposobem na przeprowadzenia szkolenia okresowego bhp. Trzeba jednak pamiętać, że egzamin kończący szkolenie okresowe bhp pracowników, jak również szkolenie bhp pracodawców wykonujących zadania służby bhp, bez względu na sposób organizacji szkolenia powinien odbywać się bezpośrednio przed komisją egzaminacyjną.
Organizator szkolenia musi powołać komisję egzaminacyjną Przepisy nie określają składu takiej komisji. Należy jednak przyjąć, że powinna się ona składać przynajmniej z 2 osób. Wśród nich powinien znaleźć się organizator szkolenia albo jego przedstawiciel oraz wykładowca prowadzący szkolenie lub – jeżeli szkolenie prowadziło kilku wykładowców – jeden z nich.
Gdy nie ma określonego składu komisji (ani personalnego, ani ilościowego), można powołać komisję składającą się z większej liczby osób. Oprócz organizatora szkolenia i prowadzącego w jej skład mogą wejść również przedstawiciele pracowników i związków pracowników, pracownicy zatrudnieni na kierowniczych stanowiskach, pracownicy działu kadr lub służby bhp.
§ 16 ust. 1, § 16 ust. 2 rozporządzenia ministra gospodarki i pracy z 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. nr 180, poz. 1860 ze zm.).
Kinga Grodzicka-Lisek