Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Krakowscy policjanci na patrolu w maskach antysmogowych

Krakowscy policjanci na patrolu w maskach antysmogowych

Małopolska policja dba o zdrowie swoich funkcjonariuszy na patrolu oraz bezpieczne warunki pracy. 4 tys. masek antysmogowych ma zabezpieczyć policjantów z Krakowa, Nowego Sącza i Nowego Targu przed wdychaniem niebezpiecznych dla zdrowia pyłów występujących w zanieczyszczonym powietrzu. Przeznaczone są dla funkcjonariuszy pełniący służbę na ulicy m.in. z ruchu drogowego, prewencji, jak również z pionu kryminalnego.

Aż 4 tys. masek antysmogowych, które będą kosztować ok. 24 tys. zł, trafi, a część już trafiła, do policjantów z komend miejskie w Krakowie i Nowym Sączu oraz komend powiatowych w Nowym Targu i Krakowie – jak poinformowała sierż. Anna Zbroja–Zagórska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. – Policjanci mogą korzystać z masek ochronnych oczywiście podczas smogu, ale nie tylko. Mogą z nich skorzystać również podczas codziennego patrolu, nawet jeżeli nie ma alarmu smogowego, gdy uznają, że trzeba się chronić się przed cząstkami pyłu lub spalinami. Jednocześnie nie ma odgórnego obowiązku noszenia masek.

Maski wielokrotnego użytku, w jakie wyposażeni są policjanci, wyposażone są w specjalne filtry chroniące przed wdychaniem pyłów PM 10 i PM 2,5 oraz PM 0,3, których stężenie jest zwiększone podczas smogu.

"Maski są przeznaczone w szczególności dla funkcjonariuszy pełniący służbę na ulicy, m.in. z ruchu drogowego, prewencji, jak również z pionu kryminalnego" – mówiła Zbroja - Zagórska.

Postawa małopolskiej policji jako pracodawcy jest godna pochwały. Jest jednym z niewielu pracodawców w kraju, którzy postanowili chronić swoich pracowników, jakim są funkcjonariusze policji, przed szkodliwym działaniem smogu, na który są narażeni podczas patrolu.

Opr. red.