Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Nowe szelki bezpieczeństwa dostępne na rynku polskim

Nowe szelki bezpieczeństwa dostępne na rynku polskim

Firma Honeywell (NYSE:HON) wprowadza na rynek szelki bezpieczeństwa Miller H-Design, dedykowane do pracy w branży budowlanej oraz w wielu segmentach przemysłu ogólnego. Nowy produkt to wynik badań przeprowadzonych wśród klientów oraz rygorystycznych testów w terenie, których celem było rozwiązanie problemów związanych z zakładaniem tradycyjnych szelek bezpieczeństwa. Konstrukcja modelu H-Design umożliwia użytkownikowi nie tylko szybszą regulację pasków i sprzączek, ale także zapewnia większą swobodę ruchu.

„Mając na względzie nadrzędność komfortu pracy, elastyczność oraz wygodę, szelki bezpieczeństwa H-Design zaprojektowano w kształcie litery „H” – wyjaśnia Céline Verdot, Product Manager ds. Ochrony przed Upadkiem Honeywell Safety Products, w regionie EMEAI.

Szerokie otwory na ramiona bez krzyżujących się taśm na bokach, w połączeniu z poziomymi pasami udowymi, tworzą unikalne rozwiązanie pod względem komfortu pracy.

W rezultacie Miller H- Design dostarcza nieporównywalnego komfortu i nie wywołuje uczucia ograniczenia ruchów, dzięki czemu pracownicy mogą całkowicie skoncentrować się na pracy.

Szelki bezpieczeństwa H-Design, dostępne z taśmami elastycznymi DuraFlex® lub standardowymi, zostały wyposażone w dodatkowe elementy, które sprawiają, iż nakłada się je do 3 razy szybciej niż tradycyjny sprzęt. Elementy te obejmują m.in. łatwo dostępne klamry, przy pomocy których szelki można regulować intuicyjnie, pociągając taśmy w dół (w przeciwieństwie do klamer przy modelach klasycznych, w których taśmy należało pociągać w górę). Kolejnym elementem umożliwiającym dopasowanie szelek do ciała jest pas piersiowy z bardzo prostą regulacją.

Użytkownicy mogą wybierać z dwóch rodzajów przednich punktów zaczepowych: mogą to być dwie duże materiałowe pętle lub stalowy D-ring, który dzięki swojej opatentowanej konstrukcji, utrzymuje poszkodowanego pracownika w osi i zapobiega przechylaniu się na boki. Tylny punkt zaczepowy (D-ring) serii H-Design jest ustawiony pod takim kątem, aby łatwiej było uzyskać do niego dostęp i swobodnie podłączyć element łączący.

Dobrze widoczne szwy oraz przednie i tylne wskaźniki upadku ułatwiają specjalistom ds. bezpieczeństwa oraz samym pracownikom przeprowadzanie kontroli wzrokowej sprzętu przed rozpoczęciem pracy. Modele te są także wyposażone w zabezpieczone metki ułatwiające coroczne przeglądy w celu zapewnienia lepszej identyfikacji. Taśmy szelek H-Design zabezpieczono przed wnikaniem wody oraz brudu, co wydłuża ich żywotność i redukuje całkowity koszt eksploatacji-szelek.

Seria H-Design spełnia wymagania normy EN 361:2002 i jest certyfikowana do masy ciała sięgającej 140 kg. Więcej informacji o szelkach bezpieczeństwa H-Design znajduje się na stronie http://hwll.co/MillerHDesignEU