Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Pracować – tak, marznąć – nie!

Pracować – tak, marznąć – nie!

W okresie zimowym, aby zapewnić maksymalny komfort i wydajność pracowników wykonujących zadania w terenie, należy pamiętać o właściwej odzieży ochronnej. Kluczowym kryterium doboru ubrań dla profesjonalistów przy zimowej aurze jest ochrona przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak niska temperatura, wiatr i opady. Zobacz dostępną na rynku zaawansowaną odzież roboczą, dzięki której zadbasz o swoich pracowników.

Ciepła i dobrze wykonana odzież wierzchnia to w czasie zimy obowiązkowy element wyposażenia fachowców – chroniący przed niską temperaturą, śniegiem czy mroźnymi podmuchami wiatru. Zaprojektowane przez Snickers Workwear kilkuwarstwowe kurtki robocze wykonane z wodoodpornych materiałów, wzbogacane o oddychające podszewki czy polarowe wyściółki utrzymują ciepło i wygodę. Przed napływem zimnego powietrza dodatkowo zabezpieczają elastyczne ściągacze i makiety z otworami na kciuki, wysokie kołnierze i kaptury. Profesjonalne kurtki dla fachowców od Snickers Workwear projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami mody. Szeroka gama nowych fasonów i barw umożliwia dobór odzieży dopasowanej do indywidualnego stylu i upodobań.

Ciężka praca mrozu się nie boi

Parka ocieplana z zaawansowanej kolekcji RuffWork 37.5® zaprojektowana została do ciężkich prac na powietrzu w złych warunkach pogodowych. Polarowa podszewka zapewnia ciepło i wygodę, ściągacze w pasie i elastyczne mankiety z otworami na kciuki zapobiegają napływowi zimnego powietrza. Dodatkowo profilowane rękawy gwarantują swobodę ruchu. Wysoki kołnierz chroni przed wiatrem, a schowany w nim wodoodporny kaptur wyposażony został w odblaskowe elementy, dzięki którym pracownik jest widoczny w szerokiej przestrzeni i bezpieczny w warunkach rogowych. Parka nie tylko chroni przed niesprzyjającą aurą – dzięki trójwarstwowym wzmocnieniom z Cordury® nie trzeba martwić się o uszkodzenie kurtki w sytuacji, gdy przyjdzie nam podpierać się na łokciach podczas pracy lub gdy otrzemy się ramionami o wystające elementy czy twardą, chropowatą korę.

Pogoda pod psem, człowiek pod ochroną

Specjalnie dla osób działających w niesprzyjających warunkach pogodowych powstała wodoodporna kurtka zimowa o ergonomicznym kroju i profilowanych rękawach, umożliwiających wyjątkową swobodę ruchu. Dzięki klejonym szwom ta wierzchnia warstwa zapewnia suchość i komfort podczas pracy. Specjalnie zaprojektowany, przedłużany tył dodatkowo chroni przed deszczem i wiatrem. To nie koniec praktycznych rozwiązań – samoregulujący kaptur kurtki zapewnia widoczność i komfort, nie ograniczając pola widzenia. W łatwo dostępnej kieszeni na piersi zmieści się telefon, w wewnętrznej znalazły się przegródki na długopisy, a w kieszeniach przednich przechowywać można niezbędne drobiazgi.

Kurtka nie do zdarcia

Przykładem praktycznej i wygodnej odzieży jest lekka zimowa kurtka Snickers Workwear Rip-Stop o ergonomicznym i nowoczesnym kroju. Nieprzemakalna kurtka wyposażona jest w wewnętrzną warstwę, którą stanowi pikowana podszewka, zapewniająca dodatkową izolację i wygodę. Wysoki, miękki i ciepły kołnierz pozwala na utrzymanie ciepła ciała i ogranicza wnikanie wiatru. Profilowane rękawy gwarantują komfort ruchu, wysoki przód kurtki ułatwia dostęp do spodni roboczych, z kolei przedłużony tył dodatkowo chroni przed wiatrem. Kurtka została uszyta z poliestru Rip-Stop, który w przypadku przecięcia lub uszkodzenia, zapobiega dalszemu rozdarciu. Wyposażona jest także odblaskowe elementy poprawiające widzialność i zwiększające bezpieczeństwo pracownika.