Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Spodnie do zadań specjalnych – nowoczesna odzież robocza

Spodnie do zadań specjalnych – nowoczesna odzież robocza

Przy wyborze odzieży roboczej warto kierować się nie tylko ceną ale również jakością i wytrzymałością produktu.Te dodatkowe parametry gwarantują dłuższy okres używania, a zatem brak potrzeby szybkiej wymiany i nowych kosztów. Przykładem takiej odzieży są spodnie robocze firmy Snickers Workwear. Zapewniają one rzemieślnikom najwyższy poziom ochrony i funkcjonalności, a przy tym są wytrzymałe.

50 ciężko pracujących przedstawicieli różnych zawodów przetestowało w najtrudniejszych warunkach pracy ponad 200 par spodni Snickers Workwear. W sumie było to ponad 400 tygodni ciężkiego użytkowania. W efekcie powstały linie spodni roboczych najnowszej generacji, które zaprojektowano i opracowano tak, by zapewnić rzemieślnikom najwyższy poziom komfortu, ochrony i funkcjonalności.

FlexiWork – niezrównana swoboda ruchów

FlexiWork to idealne spodnie robocze dla pracujących w szybkim tempie specjalistów. Oferują elastyczność i komfort pracy na najwyższym poziomie. Wykonano je z odpornej na rozdarcia, idealnie przylegającej, lekkiej, rozciągliwej i ułatwiającej wentylację tkaniny Rip-Stop, którą w miejscach narażonych na otarcia wzmocniono materiałem Cordura®. Specjalny krój FlexiWork rozkłada naprężenia materiałów i szwów tak, aby zminimalizować ryzyko ich rozerwania.

Kolejne zalety tych spodni? Profilowane nogawki ułatwiają poruszanie się bez konieczności ściągania materiału nad udami nawet podczas klękania, czy wchodzenia po drabinie. Najłatwiej docenić to, gdy obie ręce są zajęte lub podczas pracy w wysokich temperaturach, gdy materiał nie przylega do nóg i pozwala na pełną swobodę ruchu.

FlexiWork mają także zintegrowany pasek, elastyczny klin w kroku zapobiegający rozrywaniu (Cordura® Gusset) oraz zgodny z europejską normą ochrony kolan EN14404 system pozycjonowania nakolanników Knee Guard™. Na ten ostatni, oprócz spodni, składają się nakolanniki umieszczone w specjalnych kieszeniach, które dzięki przemyślanej konstrukcji utrzymują je zawsze, nawet podczas klękania, w pozycji idealnie usytuowanej względem kolan.

Producent nie zapomniał też o funkcjonalnych kieszeniach, w tym, przeznaczonej do trzymania drobnych rzeczy z dala od kurzu i brudu, kieszeni na zamek.

Nowoczesna jest także kolorystyka FlexiWork. Oprócz tradycyjnego już koloru czarnego producent proponuje także wersję czarno-niebieską oraz czarno-szarą wzorowaną na kamuflażu odzieży wojskowej.

Linia spodni FlexiWork obejmuje: spodnie długie, spodnie długie z workami kieszeniowymi, piratki z workami kieszeniowym i spodnie krótkie z workami kieszeniowym. Cena wersji najbogatszej – spodnie długie z workami kieszeniowymi - aktulanie wprowadzonej na rynek to 500,00 zł brutto.

RuffWork – wzmocnione i niezwykle wytrzymałe

Druga z nowych linii spodni – RuffWork, wynosi trwałość i wygodę pracy na nowy poziom. Te solidne spodnie zaprojektowano z myślą o fachowcach, którzy muszą polegać na swoim wyposażeniu w niesprzyjającym środowisku. Odporne na ciężkie warunki pracy łączą nowoczesną stylistykę z doskonałym dopasowaniem i wzbogaconą funkcjonalnością. Podobnie jak w FlexiWork, zastosowano w nich specjalny krój optymalnie rozkładający naprężenia materiałów i szwów, aby zminimalizować ryzyko ich rozerwania.

Spodnie RuffWork uszyto z niezwykle odpornych tkanin: Dobby Pro+ oraz Cordura® Denim, ze wzmocnieniami z Cordura® 1000. Aby uzyskać długotrwałą ochronę, swobodę ruchów oraz komfort noszenia zastosowano profilowane nogawki, elastyczny klin zapobiegający rozrywaniu spodni w kroku (Cordura® Gusset) oraz zmodyfikowany system pozycjonowania nakolanników (Knee Guard Pro™) zabezpieczający kolana.

Dodatkowo, aby zwiększyć komfort pracy, wprowadzono system wentylacji tylnej części kolan (Mechanical Air Flow™) poprzez elastyczna siatkę w rozcięciu materiału. Na wysokości prawego uda umieszczono praktyczną kieszeń, zamykaną na ukośnie wszyty zamek idealną do trzymania drobnych rzeczy.

Linia spodni RuffWork obejmuje spodnie długie, spodnie długie z workami kieszeniowymi oraz spodnie krótkie denim z workami kieszeniowymi. Ceny od 339,00 zł brutto.

FlexiWork oraz RuffWork to dwie z czterech linii spodni nowej generacji jakie docelowo pojawią się w asortymencie marki Snickers Workwear. Premiera rynkowa dwóch kolejnych odbędzie się wiosną 2016 – będą to wersje LiteWork – do prac w warunkach letnich lub w wysokich temperaturach oraz AllroundWork – spodnie uniwersalne do codziennych zadań.

Snickers Workwear – to gwarancja jakości

Snickers Workwear, marka szwedzkiego koncernu Hultafors Group wytwarzającego produkty dla profesjonalistów, jest jedną z wiodących marek w branży odzieży roboczej w Europie. Oferuje zaawansowaną odzież roboczą dla rzemieślników ceniących maksymalne bezpieczeństwo, ochronę i funkcjonalność, a także ponadprzeciętną jakość i nowatorski design.