Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

W Wood Group PSN okulary ochronne Honeywell pomogły zredukować liczbę urazów oczu

W Wood Group PSN okulary ochronne Honeywell pomogły zredukować liczbę urazów oczu

Wood Group PSN – wiodącemu na świecie dostawcy usług z zakresu rekultywacji nieużytków poprzemysłowych sektora naftowego, zatrudniającemu ponad 29.000 pracowników w 40 krajach – znacząco udało się zmniejszyć ilość urazów oczu na jednym ze swoich projektów, dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych okularów ochronnych firmy Honeywell. Poznaj sprawdzony sposób i program ograniczenia urazów oczu.

Personel firmy Wood Group pracujący na kontrakcie z siedzibą główną w Aberdeen, po wdrożeniu projektu realizowanego z wiodącym globalnym dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie środków ochrony indywidualnej (ŚOI) Honeywell Industrial Safety, zanotował diametralny, bo aż o 73%, spadek liczby obrażeń oczu wśród 200 pracowników platform przybrzeżnych oraz 250 pracowników lądowych.

Co wpłynęło na decyzję Wood Group PSN podjęcia działań zmierzających do ograniczenia urazów oka?

Obrażenia oczu stanowią ciągłe zagrożenie dla wielu pracowników w sektorze naftowym i gazowym, głównie w związku z ryzykiem uderzenia przez poruszające się, latające lub spadające przedmioty. Zgodnie z danymi Inspekcji Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (HSE) w Wielkiej Brytanii odpowiedzialne były one za blisko 25% wszystkich poważnych urazów w sektorze naftowym w roku 2013. Mając to na uwadze i uwzględniając fakt, że pracownicy Wood Group PSN każdego dnia podejmują szereg potencjalnie niebezpiecznych zadań inżynieryjnych i konserwacyjnych, firma postanowiła podjąć współpracę z Honeywell w zakresie opracowania oraz zapewnienia swoim pracownikom nowej polityki odnoszącej się do obowiązkowych okularów ochronnych.

Podczas próby zredukowania ilości urazów oczu, nowe zasady bezpieczeństwa zakładały wykorzystanie najnowszej serii okularów ochronnych Adaptec w połączeniu ze szkoleniami i edukacją.

Ważne

W rezultacie nowego podejścia, Wood Group PSN zanotowała spadek ilości obrażeń oczu u pracowników zatrudnionych na kontrakcie w Aberdeen o 73% i jedynie trzy zidentyfikowane zdarzenia w 2013r. Obecnie firma wprowadza we wszystkich swoich lokalizacjach politykę obowiązkowego stosowania okularów ochronnych Adaptec.

Według Alistair Inglis – managera ds. kluczowych klientów dla sektora paliwowego w Honeywell Industrial Safety UK, siłą napędową stojącą za sukcesem programu było dążenie Wood Group PSN do zapobiegania obrażeniom oraz pogorszeniom stanu zdrowia pracowników.

Skąd wiadomo, że okulary ochronne Adaptec się sprawdziły?

„Przed rozpoczęciem próby, personel Wood Group stosował już pewien asortyment zatwierdzonych okularów ochronnych. Mimo to na projekcie zanotowano 12 przypadków obrażeń oczu, z których trzy wymagały leczenia,” wyjaśnia Inglis. „Rezultaty próby z wykorzystaniem okularów Adaptec mówią jednak same za siebie. Spośród trzech zanotowanych obrażeń oczu, w jednym przypadku poszkodowana osoba nosiła standardowe okulary ochronne a kolejna okulary ochronne na receptę. Firma Wood Group PSN zrozumiała potencjał korzyści bezpieczeństwa pracowników wynikający ze stosowania okularów ochronnych Adaptec i nakazała ich noszenie na wszystkich swoich projektach,” dodaje.

Co wskazuje na właściwy wybór okularów ochronnych?

„Bezpieczeństwo i ochrona to nasz główny priorytet, gdyż od niego zależy życie pracowników. Jest on kluczowy dla naszej działalności i jest jej integralną częścią.” – komentuje członek Forum ŚOI w Wood Group PSN – „Rezultaty próby wykazały znaczną poprawę na tym projekcie tj. udoskonalenia, których nie obserwowaliśmy w innych obszarach działalności w trakcie okresu próbnego. Dzięki temu wiedzieliśmy, że dokonaliśmy tutaj dobrego wyboru z wdrożeniem serii Adaptec, zapewniając naszym pracownikom szkolenia, wiedzę i narzędzia pozwalające na bezpieczną pracę oraz zapobieganie wypadkom.”

Dzięki jakim rozwiązaniom okulary ochronne Honeywell Adaptec są tak wyjątkowo skutecznym środkiem ochronnym?

Seria okularów ochronnych Honeywell Adaptec dostępna jest w trzech rozmiarach i została zaprojektowana tak, by zapewniać indywidualne dopasowanie oraz skuteczność tych środków ochrony oczu w szerokim zakresie branży przemysłowej, w tym:

  • w sektorze komunalnym,

  • produkcyjnym,

  • w budownictwie oraz

  • na platformach wiertniczych.

Szereg innowacyjnych elementów okularów ochronnych obejmuje regulowane blaszki nosowe pomagające wyśrodkować pozycję oka, zmniejszając jego zmęczenie oraz poprawiając optykę. Co więcej wentylowana i wyłożona odpowiednią powłoką oprawka zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza oraz zmniejszaja zaparowywanie. Zapadkowe zawiasy na skroniach pozwalają zaś na regulację w siedmiu różnych pozycjach, zapewniając tym samym 30° indywidualny kąt soczewek dla zwiększonej ochrony.

Dodatkowo oddany do opatentowania design oprawek (procedura w trakcie) z regulowanym napięciem na poziomie skroni zapewniającym komfort i bezpieczeństwo, pozwala użytkownikowi regulować okulary ochronne bez konieczności ich zdejmowania.

Dzięki ochronie przed promieniowaniem UV na poziomie 99.9%, powłoka soczewek 4A zapewnia znakomite właściwości zapobiegające parowaniu, zadrapaniom oraz antystatyczne, a także spełnia wymagania Normy Europejskiej EN1661F.

O Honeywell Industrial Safety

Honeywell Industrial Safety (HIS), wspomaga organizacje w zakresie zarządzania bezpieczeństwem w miejscu pracy. Oferuje najszerszy zakres produktów bezpieczeństwa przemysłowego — od środków ochrony indywidualnej zapewniających bezpieczeństwo narządu wzroku, słuchu oraz głowy, do ochrony przed upadkiem z wysokości oraz ochrony dróg oddechowych. Dodatkowo w ofercie znajdują się także oprogramowania, sprzęt ratunkowy oraz urządzenia monitorujące stężenie gazów toksycznych i łatwopalnych, które chronią nie tylko życie i zdrowie pracowników, ale także działalność przedsiębiorstw.

Honeywell Industrial Safety zapewnia ochronę na jeszcze wyższym poziomie, dzięki procesowi transformacji od rozwiązań punktowych do rozwiązań kompleksowych. Niezależnie od tego, czy mowa o detekcji gazu, ŚOI, czy też o urządzeniach przenośnych i stałych, nasze produkty wspierają naszych klientów, dzięki systemom monitoringu środowiska pracy w czasie rzeczywistym, a także w zakresie reagowania na zagrożenia, zarządzania ryzykiem oraz poprawiania produktywności. HIS pomaga więc klientom podejmować lepsze decyzje w kwestii bezpieczeństwa całej organizacji.  

Więcej informacji o firmie Honeywell Industrial Safety, jej produktach i rozwiązaniach, znajduje się na stronie internetowej http://www.honeywellsafety.com.