Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Zapewnij pracownikom odzież roboczą do pracy w gorące dni

Zapewnij pracownikom odzież roboczą do pracy w gorące dni

Wiosna już coraz bardziej widoczna niebawem nadejdą cieplejsze dni, a za nimi te upragnione gorące. Jednak do pracy w te ciepłe dni należy się przygotować i wyposażyć pracowników w odpowiednie ubranie robocze. Na rynek wchodzi nowa seria odzieży dla profesjonalistów. Dwie unikalne linie spodni roboczych do prac w warunkach letnich lub w wysokich temperaturach oraz do codziennych zadań.

Intensywna eksploatacja, trudne warunki, długie godziny pracy czy ryzyko urazów, to codzienność w pracy wielu rzemieślników. By sprostać tym wyzwaniom Snickers Workwear, tej wiosny poszerza gamę produktów o nowe rodzaje spodni roboczych, podstawę wyposażenia profesjonalistów. Bogaty wybór zróżnicowanych modeli spodni pozwala na maksymalne dopasowanie do indywidualnych wymogów, z jednoczesnym zachowaniem pełnej ochrony, funkcjonalności i komfortu przy każdym kroku. Zobacz, jak możesz zadbać o swojego pracownika.

Latem się nie upieczesz

LiteWork to seria ultralekkich spodni roboczych uszytych z szybkoschnącego materiału wykonanego w przełomowej technologii 37,5TM, która chroni ciało przed nadmiernym przegrzaniem nawet w upalny dzień. Opatentowana tkanina aktywnie przechwytuje i odprowadza wilgoć zapewniając uczucie świeżości i schłodzenia. Efekt wyjątkowego komfortu i uczucie suchej skóry, mimo pracy w wysokich temperaturach, sprawiają że linia LiteWork to idealna propozycja na lato.

Lekkie materiały oraz nowoczesny fason z profilowanymi nogawkami i elastycznym klinem w kroku z Cordury® ułatwiają poruszanie się. Ryzyko rozerwania zminimalizowano użyciem odpornej na przedarcia tkaniny rip-stop oraz specjalnym krojem. Wykorzystuje on boczne panele do rozłożenia naprężeń materiałów i szwów. By zapewnić niezawodną ochronę kolan powiększono zakładki w kieszeniach na nakolanniki, co pozwala na jeszcze lepsze utrzymanie ich w optymalnej pozycji. Dzięki temu sytem KneeGuard Pro z dodatkowymi wzmocnieniami z materiału Cordura® 500 gwarantuje pełną ochronę stawów kolanowych.

Gotuj się do pracy

Spodnie z nowych linii, AllroundWork, dzięki solidnemu wykonaniu, są rekomendowane do codziennych zadań we wszelkiego rodzaju warunkach i zapewniają stałą gotowość do pracy na całego.Spodnie przeznaczone do wielogodzinnej pracy, wykonano z wytrzymałej tkaniny Dobby Pro z dodatkiem nylonu i wyposażono w zmodyfikowany system KneeGuard Pro. Gwarantuje on ochronę stawów kolanowych dzięki umieszczeniu nakolanników w ulepszonych, przeznaczonych na nie kieszeniach, wzmocnionych materiałem Cordura®. Z tej samej tkaniny wykonano elastyczny klin w kroku, który wraz z profilowanymi nogawkami zapewnia swobodę ruchów. Zaawansowany krój z panelami bocznymi, które rozkładają naprężenia materiałów, zmniejsza ryzyko rozdarcia przy poruszaniu się. Zapewnia też ponadprzeciętne dopasowanie i wygodę.

Niezrównany komfort pracy w spodniach AllroundWork uzyskano dzięki sprytnemu rozwiązaniu Mechanical Air Vent™. Podłużne rozcięcia i rozciągliwe siatki umieszczone z tyłu nogawek na wysokości kolan pozwalają na swobodny przepływ powietrza od wewnętrznej strony nogi. Umożliwia to skuteczną wentylację podczas długiego i ciężkiego dnia pracy.

Gwarancja jakości

Snickers Workwear, marka szwedzkiego koncernu Hultafors Group wytwarzającego produkty dla profesjonalistów, jest jedną z wiodących marek w branży odzieży roboczej w Europie. Oferuje zaawansowaną odzież roboczą dla rzemieślników ceniących maksymalne bezpieczeństwo, ochronę i funkcjonalność, a także ponadprzeciętną jakość i nowatorski design. Do kluczowych innowacji Snickers Workwear, które zmieniły przemysł ubrań roboczych, należą m.in.: dodatkowe worki kieszeniowe w spodniach, kieszenie nakolannikowe w systemie ochrony kolan KneeGuard™, kieszenie MultiPockets™.

Hultafors Group oferuje szeroki asortyment marek premium spełniających najwyższe standardy branży budowlanej i przemysłu. Każda marka reprezentuje najwyższy poziom wiedzy w swoim obszarze i odpowiada na unikalne wyzwania stojące przed rzemieślnikami na stanowisku pracy.