Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

111 mandatów dla placówek handlowych po kontrolach PIP z 15 sierpnia

111 mandatów dla placówek handlowych po kontrolach PIP z 15 sierpnia

223 osoby bez szkoleń bhp w 580 placówkach handlowych skontrolowanych 15 sierpnia. Podczas kontroli inspektorzy PIP ujawnili wiele nieprawidłowości nie tylko w zakresie nieprzestrzegania zakazu pracy pracowników etatowych w dni świąteczne, ale również w zakresie bhp. Zobacz, jakie nieprawidłowości stwierdzali najczęściej inspektorzy i za co karali.

15 sierpnia br. w przypadających tego dnia Święcie Wniebowzięcia NMP i Święcie Wojska Polskiego Państwowa Inspekcja Pracy sprawdziła 1176 małych sklepów i 291 placówek wielkopowierzchniowych. Jak podkreślał, na konferencji prasowej, Główny Inspektor Pracy Roman Giedrojć – Nie wszystkie kontrole zakończono, m.in. ze względu na nieobecność właścicieli sklepów, a także przypadki utrudniania czynności kontrolnych.

Nie mniej jednak kontrole do 5 września br. udało się przeprowadzić i zakończyć w 580 placówkach handlowych, w tym:

  • 26 wielkopowierzchniowych i
  • 554 mniejszych sklepów,

Inspektorzy PIP pouczali i karali właścicieli sklepów  

Inspektorzy pracy ujawnili w sumie 485 wykroczeń przeciw prawom pracownika. 111 osób zostało ukaranych mandatami na łączną kwotę ponad 120 tys. złotych. Do sądu skierowano 7 wniosków o ukaranie. Wobec 95 osób zastosowano środki oddziaływania wychowawczego w formie ostrzeżenia lub pouczenia.

Wśród skontrolowanych małych sklepów przepisy o zakazie pracy 15 sierpnia złamał co piąty. Inspektorzy pracy stwierdzili w tych placówkach handlowych wykonywanie pracy przez pracowników lub osoby zatrudnione na podstawie umów cywilnoprawnych, które zawarte zostały w warunkach właściwych dla stosunku pracy.

Placówki handlowe zapominają o szkoleniach bhp

  • 181 pracowników nie zostało poddanych profilaktycznym badaniom lekarskim,
  • 223 osoby nie były przeszkolone w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, zaś
  • 8 osób świadczyło pracę bez zawarcia umowy, czyli na czarno.

Sierpniowe kontrole to nie jednorazowa akcja PIP. Szef PIP zapowiedział, że jeszcze w tym roku inspektorzy przeprowadzą kolejne kontrole w święta.

Źródło:  www.pip.gov.pl