Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Ergonomiczny transport beczek w strefie zagrożenia wybuchem

Ergonomiczny transport beczek w strefie zagrożenia wybuchem

Wysiłek jest minimalny, za to bezpieczeństwo i ergonomia są na poziomie wyższym niż wymagają obecnie przepisy bhp. Dostępny już na rynku nowy wózek do beczek firmy DENIOS umożliwia nie tylko transport beczek przemysłowych różnej wielkości przez jedną osobę. Najnowsza wersja zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas pracy we wrażliwych obszarach roboczych, jak strefy zagrożone wybuchem. Poznaj nowe możliwości i zapewnij pracownikom komfort pracy.

Zaprojektowany do strefy zagrożenia wybuchem

Beczki to przemysłowy standard przechowywania wszelkiego rodzaju substancji niebezpiecznych. Oprócz beczek stalowych często spotykane są także pojemniki z tworzywa sztucznego. Wózek do beczek Secu Comfort może być stosowany uniwersalnie do beczek o pojemności od 60 do 220 l. Wysokość uchwytu do beczek jest regulowana bezstopniowo. Podstawę stanowi mocna konstrukcja ze stali zwykłej i szlachetnej, solidne gumowe kółka zapewniają płynny transport wewnątrz hali fabrycznej.

Czerwony kolor nowego wózka do beczek sygnalizuje, że może on być stosowany w strefie zagrożonej wybuchem. Nowa wersja przewodząca elektryczność nadaje się do stref zagrożonych wybuchem 1, 2, IIA i IIB. Jak dla większości produktów tej kategorii, obowiązuje tu 5 lat gwarancji DENIOS.

Ergonomia: do 40 beczek dziennie 

Nowy wózek do beczek Secu Comfort jest zaprojektowany na maksymalną nośność 350 kg. Użytkownik musi do tych obciążeń stosować siłę jedynie 200 newtonów (co odpowiada ok. 20 kg). Nawet przechylanie beczek jest zbędne z nowym wózkiem do beczek DENIOS: sprytny system dźwigni umożliwia również niewprawnym i fizycznie słabym osobom bezpieczne podnoszenie i przemieszczanie ciężkich beczek.

Rozporządzenie o przemieszczaniu ciężarów i wytyczne międzynarodowe (EN PN 1005 lub ISO 11228-1) przewidują dla częstego podnoszenia, ciągnięcia lub uruchamiania ciężarów wartość 250 N, która pozwala użytkownikowi uniknąć ryzyka uszczerbku na zdrowiu. Wózek do beczek DENIOS Secu Comfort został świadomie zaprojektowany poniżej tej normy i w ten sposób aktywnie wspomaga ergonomiczne manipulowanie beczkami na stanowisku pracy.