Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Forum NOWOCZESNE BHP już niebawem

Forum NOWOCZESNE BHP już niebawem

Już za niespełna miesiąc we Wrocławiu odbędzie się spotkanie ekspertów-praktyków BHP, na którym najwyższe standardy BHP prezentowane będą przez dwa nowoczesne zakłady produkcyjne. Jeszcze możesz wciąć udział w tym wydarzeniu, którego patronem medialnym jest Portal BHP. Poznaj szczegóły dotyczące tego wydarzenia.

MOVIDA po raz kolejny zaprasza na FORUM NOWOCZESNE BHP, któreodbędzie się w dniach 21-22-23 listopada br. we Wrocławiu.

Forum NOWOCZESNE BHP to przede wszystkim:

  • Źródło inspiracji – możliwość odwiedzenia 2 modelowych zakładów produkcyjnych z najwyższymi standardami BHP: Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. oraz Harris Calorific International Sp. z o.o.
  • Benchmarking – możliwość porównania doświadczeń uczestników z osiągnięciami szefów wzorcowo funkcjonujących działów BHP z firm: Man Trucks Sp. z o.o., Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. , Grupa Azoty Automatyka Sp. z o.o., Sumitomo Electric Bordnetze Polska Sp. z o.o.

 

  • Wizjonerskie spojrzenie – udział w unikatowych warsztatach nt. TECHNOLOGII WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI W SŁUŻBIE BHP Z WYKORZYSTANIEM SPRZĘTU VR/AR – bezpieczne symulowanie sytuacji niebezpiecznych w odwzorowanych przestrzeniach przemysłowych – wyrabianie odruchów, podnoszenie świadomości itp.
  • Nowe kontakty biznesowe – podczas wieczorów integracyjnych, w nieformalnej atmosferze możliwość nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z osobami z branży BHP.

Więcej informacji na temat Forum udzieli:

Alicja Mrozowicz, Senior Key Account Manager

[email protected], tel. (+48 22) 696 74 82

Słowa kluczowe:
forumszkolenia bhp