Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Już niebawem start konkursu K&P Safety Culture Award 2013

K&P Safety Culture – Award pomoże zmierzyć kulturę bezpieczeństwa firm w Polsce. Jest adresowany do firm produkcyjnych zatrudniających powyżej 100 pracowników. Aby wziąć w nim udział należy między 6 maja a 30 czerwca wejść na stronę www.kirschstein.org, wypełnić formularz konkursowy i przesłać go na adres: [email protected] Najlepsze firmy awansują do drugiego etapu.

W drugim etapie konkursu zostanie dokonana głębsza analiza kultury bezpieczeństwa na podstawie dostarczonych dokumentów i telefonicznej rozmowy z przedstawicielem firmy.

Każda firma, która weźmie udział w konkursie otrzyma informację zwrotną dotyczącą osiągniętego wyniku oraz wskazówki, jak rozwijać kulturę bezpieczeństwa wraz przykładami dobrych praktyk. Firmy, które znajdą się w drugim etapie, otrzymają dodatkowo wynik w postaci Siatki Kultury Bezpieczeństwa. Ocenia ona centralne punkty współczesnej pracy nad bezpieczeństwem. Pokazane zostają mocne i słabe strony kultury bezpieczeństwa przedsiębiorstwa. Na ich podstawie opracowuje się rozwiązania.

Najlepsze 4 firmy otrzymają wiele atrakcyjnych nagród – zarówno firmy, jak i osoby zgłaszające. Komisja wybierze również spośród wszystkich zgłoszonych przedsiębiorstw jedno, które otrzyma pełen pakiet analiz kultury bezpieczeństwa –firmę, która z takich analiz wyniesie najwięcej korzyści.

Wśród nagród dla najlepszych firm znajdują się m.in.: organizacja Dnia BHP, warsztaty dla firmy, prenumeraty czasopism, książki, filmy szkoleniowe, reportaż przemysłowy o firmie. Udział w finale to również prestiż - poza nagrodami firma może liczyć na promocję w branżowych mediach.

Finał odbędzie się w październiku w Krakowie. Finaliści wezmą udział w uroczystej gali finałowej połączonej z warsztatami, prezentacjami dobrych praktyk i wymianą doświadczeń, a dyplomy i nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej kolacji.

Autor: 

Marcin Papierz

Autor: Marcin Papierz

Prawnik, redaktor PortaluBHP.pl, redaktor naczelny kwartalnika NORMAbhp.pl.
Słowa kluczowe:
BHPkonkurs