Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Kup lub wynajmij - zapewnij pracownikom odpowiednią odzież roboczą

Kup lub wynajmij - zapewnij pracownikom odpowiednią odzież roboczą

Już teraz firma MEWA oferuje odzież roboczą w systemie wynajmu. Od 1 września dostępny jest nowy katalog odzieży roboczej i artykułów bhp firmy MEWA. Usługa wynajmu odzieży roboczej prezentowanej w katalogu przeznaczona jest dla wszystkich, którzy potrzebują wyposażenia niezbędnego do działania w środowisku pracy.

Wynająć – kupić – nosić

Chyba każdy z nas lubi być mile zaskakiwany. Firma MEWA oferuje odzież roboczą w systemie wynajmu. „Taki obszar działania perfekcyjnie uzupełniania naszą ofertę w zakresie artykułów bhp, które można zakupić“, objaśnia Margharet Feldgiebel, dyrektor działu ds. artykułów bhp w firmie MEWA, „doradzamy zatem w możliwie najlepszy sposób naszym klientom w każdym zakresie i oferujemy im pełne wyposażenie.“ Na 367 stronach nowego katalogu „World Wide Work by MEWA“ klienci znajdą wszystko, czego potrzebują: od wyposażenia ochronnego, takiego jak rękawice, buty i odzież, poprzez kurtki z tkaniny softshell i akcesoria, aż po elementy ostrzegawcze.

Szybko znaleźć odpowiedni produkt

Jakie rękawice będą mi potrzebne do jakich czynności? Gdzie znajdę odpowiednie i bezpieczne obuwie dla moich mechaników? Czy do moich spodni roboczych mogę dopasować jakąś kurtkę z polaru? Odpowiedzi na te pytania dostarcza klientom katalog zawierający około 1800 różnorodnych produktów, które praktycznie można wykorzystać w każdym środowisku pracy. Poza tym tegoroczny katalog „WORLD WIDE WORK by MEWA“ zawiera kilka specjalnych działów, jak na przykład:

  • Inspirujące zestawy. Na wielu stronach katalogu klienci znajdą przykłady modnych kombinacji do wykorzystania w środowisku pracy, składających się z odzieży, obuwia, rękawic i różnych akcesoriów.

  • Ostrzeganie w centrum uwagi. Nowe kolekcje odzieży ostrzegawczej HiVis marki KORSAR®, jak też inne liczne artykuły ostrzegawcze – od odblasków na spodniach ogrodniczkach po specjalne czapki. Na 13 stronach znaleźć można wszystko, co jest niezbędne do pracy w dzień i w nocy, jak też przy ograniczonej widoczności.

  • Specjalne usługi, jak „zarządzanie butami“ czy „system wyszukiwania rękawic“. Wspieramy naszych klientów tam, gdzie potrzebują oni takiej pomocy: czy to odwiedzając ich na miejscu i doradzając w doborze butów roboczych, czy też oferując im skorzystanie z praktycznego systemu wyszukiwania rękawic. W oparciu o proste pytania system umożliwia szybkie i łatwe wyszukanie danego modelu rękawic, odpowiedniego do zastosowania określonego przez klienta.

  • Specjalne zestawy. Na przykład dla spawaczy lub osób pracujących na zewnątrz w zimie przy ujemnych temperaturach – katalog zawiera praktyczne pakiety, które można zamówić, składające się z odzieży i wyposażenia dostosowanych bezpośrednio do potrzeb klientów.

  • Modny wygląd, kompetentna telefoniczna lub bezpośrednia konsultacja, jak też wieloletnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa pracy – to podstawowe cechy oferty, jaką zawiera katalog „WORLD WIDE WORK by MEWA“.

Wszystkie artykuły dostarczane są w ciągu 72 godzin. Sam katalog można zamówić przez stronę internetową firmy MEWA: http://www.mewa.de/kontakt/katalogbestellung/.