Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Bezpieczeństwo podstawą skutecznej i wydajnej pracy

Bezpieczeństwo podstawą skutecznej i wydajnej pracy

Środki ochrony indywidualnej, w które wyposaża pracodawca personel, sprawiają, że wykonywana praca staje siᶒ prostsza i bezpieczniejsza. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma MEWA, poszerzając swoją ofertę o artykuły ochronne tj. rękawice, czy buty ochronne dla pracowników. Asortyment firmy ma zastosowanie w warsztatach samochodowych, drukarniach, zakładach rzemieślniczych i przemysłowych.

Obecnie w swojej ofercie firma Mewa, oprócz czyściwa wielokrotnego użytku do zastosowań przemysłowych ma również szeroki zakresie artykułów BHP – zarówno ochronnych jak i technicznych.

Obuwie ochronne

Nowoczesne, lekkie i elastyczne buty ochronne oferowane są we wszystkich klasach bezpieczeństwa. Klienci znajdą tutaj obuwie ochronne z podeszwą odporną na przebicia, buty odporne na działanie wysokiej temperatury z antypoślizgową podeszwą gumową lub też buty odporne na działanie olejów, kwasów, benzyny i tłuszczy. W zależności od potrzeb nadają się one do różnych zastosowań – wszędzie jednak tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo.

Klient może znaleźć tu np. półbuty lub sznurowane buty z cholewką. Może wyposażyć swoich pracowników zatrudnionych w warsztacie w obuwie ochronne o ciekawym wyglądzie, lub też w stylowe półbuty znanych producentów.

Rękawice ochronne

Rękawice ochronne chronią dłonie pracowników w wielu przypadkach ryzyka, na jakie narażone sᶏ w trakcie wykonywania codziennej pracy.Dostępne są zatem rozwiązania pozwalające w odpowiedni sposób chronić dłonie w każdym zawodzie: np. modele o właściwościach antystatycznych (ESD) czy też specjalne rękawice ochronne dla spawaczy. Wykonane są one z materiałów wysokiej jakości i odznaczają się odpornością na ścieranie, przecięcie, rozerwanie czy też przekłucie.

Wszystkie oferowane artykuły wykonane są zgodnie z europejskimi normami i posiadają odpowiednie certyfikaty. Oferta firmy Mewa ma zasadniczą korzyść: w ramach zarządzania tekstyliami firmy MEWA wszystko można zamówić u jednego dostawcy, zarówno czyściwa w systemie pełnej obsługi, jak i wyposażenie BHP dla pracowników.

Źródło:

www.mewa-service.pl