Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Nowa gra szkoleniowa już gotowa do pobrania

Kto jeszcze nie miał okazji wykorzystać gier szkoleniowych podczas przeprowadzanego szkolenia bhp jak najszybciej powinien spróbować tego rozwiązania. Szkoleni pracownicy bardzo chętnie biorą udział w rywalizacji prezentując pełne zaangażowanie, a przy okazji sprawdzają swoją wiedzę i przyswajają nowe treści. A wszystko w atmosferze dobrej zabawy. Najnowszą grą, którą można już pobrać są klocki.

Nowo dodana gra polega na dopasowaniu klocków we właściwe miejsca i odczytaniu rozwiązania, którym jest cytat Adolfa Dygasińskiego.

W naszej bazie znajdują się już 3 gry szkoleniowe:

  • domino,

  • hasłowiec,

  • klocki.

Aby z nich skorzystać wystarczy otworzyć zakładkę GRY SZKOLENIOWE, wybrać grę i wydrukować ją. Gry przygotowane są w formacie PDF przygotowanym do łatwego wydrukowania. Znając liczbę uczestników szkolenia wystarczy przygotować właściwą liczbę egzemplarzy danej gry i cieszyć, że prowadzone szkolenie już nigdy nie będzie nudne i traktowane jako strata czasu.

Autor: 

Marcin Papierz

Autor: Marcin Papierz

Prawnik, redaktor PortaluBHP.pl, redaktor naczelny kwartalnika NORMAbhp.pl.
Słowa kluczowe:
szkolenia bhp