Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów
Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego
Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.
Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.
Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.
Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP
wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:
Inne wskazywane zalety to:
- Szkolenia i konferencje online
- Obsługa klienta
- Wzory dokumentów
Takie wyniki zobowiązują!
Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.
Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.
Redakcja Portalu BHP
Ograniczanie negatywnych skutków narażenia na szkodliwe czynniki środowiska pracy
Niedawno informowaliśmy, że 28 kwietnia został ustanowiony jako Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy. W związku z jego obchodami Okręgowy Inspektor Pracy w Zielonej Górze zaprasza na konferencję, która odbędzie się 25 kwietnia.
Podczas tej bezpłatnej konferencji przewidziane są następujące wystąpienia:
-
Stan wypadkowości w woj. lubuskim – Andrzej Machnowski, z-ca Okręgowego Inspektora Pracy.
-
Epidemiologia chorób zawodowych w woj. lubuskim – lek. med. Dorota Konaszczuk, Lubuski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny.
-
Świadczenia z ubezpieczenia wypadkowego – Piotr Leśniak, z-ca dyrektora Oddz. ZUS w Zielonej Górze.
-
Zasady sprawowania profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracującymi – lek. med. Bożenna Telec, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Zielonej Górze.
-
Rola służby BHP w kształtowaniu bezpiecznych warunków pracy - Marek Nościusz, prezes Zarządu Głównego Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP, członek Rady Ochrony Pracy.
-
Problemy z nadmiarem informacji – prof. dr hab. inż. Edward Kowal, Uniwersytet Zielonogórski.
-
Zagrożenie hałasem – problem nadal aktualny – lek. specj. Roman Pilecki, kierownik Działu Organizacji i Nadzoru WOMP w Zielonej Górze.
-
Strategia Unii Europejskiej a działania NSZZ „Solidarność” w zakresie ograniczania skutków narażenia pracowników na czynniki szkodliwe w środowisku pracy – Maciej Jankowski, przewodniczący ZR NSZZ „Solidarność” w Zielonej Górze.
-
Praktyczne aspekty aktualnych możliwości ochrony pracowników przed negatywnymi skutkami narażenia na czynniki szkodliwe w wybranych gałęziach i zakresie – Jan Kotowski, ekspert CIOP, członek OSPSBHP.
-
Ekonomiczne skutki wypadków przy pracy dla pracodawcy – Zbigniew Marcinkiewicz, prezes Zarządu Lubuskich Pracodawców.
Konferencja odbędzie się w Zielonej Góra w Auli Wydziału Mechanicznego UZ, ul. Prof. Szafrana 4.