Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Wolni od kablowej tyranii

Wolni od kablowej tyranii

Przestrzeń biurowa oraz jej wyposażenie idzie z duchem czasu. Już dawno minęły dni, kiedy to pracownik dostosowywał się do stanowiska. Obecnie, począwszy od mebli, przez sprzęt elektroniczny – wszystko dopasowane jest do potrzeb i preferencji ludzi. Poznaj współczesne rozwiązania pozwalające pozbyć się nadmiaru kabli zasilających, a tym samym uniknąć zagrożenia potknięcia się o nie i upadku.

Laptop, telefon komórkowy, drukarka, mysz, klawiatura i dodatkowy ekran. Wszystkie urządzenia muszą być podłączone do zasilania, a często też ze sobą. Nie uciekniemy od obecności kabli w biurze, jednak współczesny design pomaga nam je okiełznać i uchronić się od ciągłego potykania się o nie. – Nowoczesne projekty pozwalają maksymalnie ukryć przewody niezbędne do pracy. W systemach dedykowanych popularnej obecnie pracy dynamicznej, zastosowanie użytecznego i wygodnego rozwiązania jest szczególnie istotne. Przechodząc nawet kilka razy dziennie z pozycji siedzącej do stojącej i odwrotnie, musimy mieć komfort zmiany wysokości blatu bez konieczności dbania o podłączenie urządzeń, z których korzystamy. Działając w zorganizowanej przestrzeni, zyskujemy na efektywności, koncentracji i skuteczności – mówi Zuzanna Mikołajczyk, Dyrektor ds. Marketingu i Handlu, Członek Zarządu Mikomax Smart Office. – Następnym krokiem jest maksymalne wyeliminowanie kabli z biura. Już dzisiaj pojawiają się rozwiązania pozwalające na bezprzewodowe ładowanie smartfona przez miejsce w blacie biurka czy lampy zasilane baterią słoneczną. W swoich realizacjach stosowaliśmy też lockery, które umożliwiały ładowanie pozostawionych na noc laptopów. Dzięki temu w ciągu dnia pracownicy mogą korzystać z nich bez podłączania ich do zasilania. To silny trend, który z roku na rok będzie się umacniał.

Widać to szczególnie w produktach liderów rynku nowych technologii. Apple zapowiedział, że debiutujący wkrótce iPhone7 będzie można ładować bezprzewodowo w zasięgu 4,5 metra, dzięki zastosowaniu chipa, łączącego się z nadajnikiem przekazującym energię. Co więcej, urządzenie zasili kilka smartfonów jednocześnie. A co przyniesie jutro? Takie rozwiązania wprowadzą prawdziwą rewolucję w przestrzeni biurowej i bez wątpienia zmienią styl pracy, wzmacniając niezależność od tradycyjnego stanowiska pracy.

Biuro bez ograniczeń

Na mobilność w biurze należy spojrzeć jednak szerzej. Przekłada się ona nie tylko na maksymalne ograniczenie podłączeń przewodowych, ale też na organizację przestrzeni i bezpieczeństwo pracy. Nowoczesne firmy coraz częściej odchodzą od permanentnych rozwiązań, które są trudne i kosztowne do zmiany. Preferowane są systemy, które zyskują nową funkcjonalność zależnie od potrzeb np. aktualnie prowadzonych projektów czy dynamiki pracy zespołów. Mogą służyć jako miejsce pracy w skupieniu dzięki izolacji akustycznej z open space czy jako strefa szybkich spotkań operacyjnych. Jak pokazuje najnowszy raport Intel, miejsca na konferencje, w których można bezprzewodowo pracować są efektywne i sprawiają, że spotkania przebiegają sprawniej, pozwalają na szybszą wymianę informacji, dzięki czemu wspierają działania zespołowe. Redukują czas rozpoczęcia pracy z kilkunastu minut do nawet kilku sekund! W jaki sposób? Oszczędzając go m.in. na podłączaniu różnego typu zasilaczy, adapterów, kabli do projektora czy kamery. – Przestrzeń biurowa jest tak mobilna, jak osoby, które z niej korzystają. Rośnie popularność pracy zdalnej. Według danych zebranych na zlecenie Microsoft nawet małe i średnie przedsiębiorstwa (73%) zauważają korzyści płynące z takiego modelu współpracy. Dlatego klasyczne stanowiska tracą na funkcjonalności i są zastępowane np. przez nieprzypisane biurka, tzw. hot-deski. Dzięki temu znacznie oszczędzamy przestrzeń. Tradycyjne sale konferencyjne odchodzą do lamusa. Dzisiaj ważne jest maksymalne wykorzystanie miejsca. Nacisk położony jest na przestrzeń multifunkcjonalną. To szczególnie ważne dla firm działających projektowo - dodaje Zuzanna Mikołajczyk, Mikomax Smart Office.