Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Wykreślanka kolejnym sposobem na uatrakcyjnienie szkolenia bhp

Kolejną grą, którą można uatrakcyjnić przeprowadzane szkolenie bhp, jest wykreślanka. Na początek dodaliśmy wersję łatwiejszą, a niebawem pojawi się o wyższym poziomie trudności. Jak sama nazwa wskazuje, gra polega na wykreśleniu z diagramu słów związanych z bhp.

Sukcesywnie rozbudowujemy naszą bazę gier i zadań szkoleniowych, w czym pomaga nam firma Kirchstein&Partner. W łatwiejszej wersji wykreślanki, która właśnie pojawiła się w portalubhp.pl należy wykreślić 20 haseł związanych oczywiście z tematyką bhp. Jak zawsze, na końcu zamieściliśmy rozwiązanie, aby upewnić się, czy szkolony pracownik wykonał zadanie prawidłowo.

Po dodaniu wykreślanki nasza baza zawiera już 5 gier szkoleniowych:

  • Domino – pierwsza pomoc w przypadku zranienia

  • Hasłowiec

  • Klocki

  • Poplątaniec

  • Wykreślanka (wersja łatwa).

Gry przygotowane są w formacie PDF, gotowym do wydrukowania i rozdania uczestnikom szkolenia. Aby przekonać się, jak można się świetnie bawić, a przy okazji szkolić, trzeba wejść w zakładkę „Narzędzia”, a następnie z menu po prawej stronie wybrać „Gry szkoleniowe”.

Słowa kluczowe:
gryszkolenia bhp