Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Wynajmij odzież roboczą, my ją upierzemy

Wynajmij odzież roboczą, my ją upierzemy

Zobacz, jak łatwo możesz zapewnić swoim pracownikom odzież roboczą. Firma MEWA proponuje tekstylia przemysłowe służące utrzymaniu czystości, które z powodzeniem stosowane są w przemyśle, rzemiośle, warsztatach samochodowych, handlu i gastronomii. Od początku tego roku MEWA oferuje w Polsce odzież roboczą. ramach tzw. pełnej usługi (dostawa – odbiór – pranie – ponowna dostawa do klienta).

W obszarze czyściw MEWA obchodzi w Polsce właśnie jubileusz. Już 10 lat użytkownicy w Polsce korzystają ze sprawdzonych czyściw bawełnianych wielokrotnego użytku firmy MEWA. Teraz firmy działające w takich sektorach jak przemysł i rzemiosło, mogą zaopatrywać swoich pracowników także w odzież roboczą firmy MEWA.

  • Odzież dostarczana jest do klienta

  • Zabrudzone ubrania są odbierane i prane

  • Następnie, już czysta odzież, odsyłana jest do klienta.

Wykonywane są też niezbędne naprawy odzieży. Na życzenie klienta odzież może być zaopatrzona w logo firmy. Jest to praktyczne i opłacalne, bowiem MEWA punktualnie i niezawodnie dba o czystą odzież dla pracowników klienta.

To się opłaca…

W Polsce MEWA oferuje dwie kolekcje: PERFORMANCE i TRENDLINE.

PERFORMANCE do zastosowania w przemyśle i rzemiośle. MEWA TRENDLINE świetnie nadaje się dla wszystkich, którzy wykonują prace budowlane i wykończeniowe.

Zwykle dwukolorowa kolekcja PERFORMANCE obejmuje:

  • kurtki,

  • kamizelki,

  • spodnie ze ściągaczem;

  • tzw. spodnie ogrodniczki w siedmiu kombinacjach kolorystycznych.

W kolekcji MEWA TRENDLINE np. wzmocnienia na kolanach, wszywane plisy do podtrzymywania podwiniętego rękawa czy odblaskowe skowe lamówki, wykonane są w kolorze kontrastującym z pozostałymi elementami danego ubrania. Tym samym połączono funkcjonalność z modnym wyglądem. W licznych kieszeniach można bezpiecznie schować wiele przedmiotów. Elementy chroniące przed otarciem oraz wzmocnienia na kolanach chronią osobę noszącą dane ubranie robocze, a odblaskowe lamówki zwiększają bezpieczeństwo pracowników po zmroku.