Poleć znajomemu

Forum NOWOCZESNE BHP już niebawem

Forum NOWOCZESNE BHP już niebawem

Już za niespełna miesiąc we Wrocławiu odbędzie się spotkanie ekspertów-praktyków BHP, na którym najwyższe standardy BHP prezentowane będą przez dwa nowoczesne zakłady produkcyjne. Jeszcze możesz wciąć udział w tym wydarzeniu, którego patronem medialnym jest Portal BHP. Poznaj szczegóły dotyczące tego wydarzenia.

MOVIDA po raz kolejny zaprasza na FORUM NOWOCZESNE BHP, któreodbędzie się w dniach 21-22-23 listopada br. we Wrocławiu.

Forum NOWOCZESNE BHP to przede wszystkim:

  • Źródło inspiracji – możliwość odwiedzenia 2 modelowych zakładów produkcyjnych z najwyższymi standardami BHP: Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. oraz Harris Calorific International Sp. z o.o.
  • Benchmarking – możliwość porównania doświadczeń uczestników z osiągnięciami szefów wzorcowo funkcjonujących działów BHP z firm: Man Trucks Sp. z o.o., Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. , Grupa Azoty Automatyka Sp. z o.o., Sumitomo Electric Bordnetze Polska Sp. z o.o.

 

  • Wizjonerskie spojrzenie – udział w unikatowych warsztatach nt. TECHNOLOGII WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI W SŁUŻBIE BHP Z WYKORZYSTANIEM SPRZĘTU VR/AR – bezpieczne symulowanie sytuacji niebezpiecznych w odwzorowanych przestrzeniach przemysłowych – wyrabianie odruchów, podnoszenie świadomości itp.
  • Nowe kontakty biznesowe – podczas wieczorów integracyjnych, w nieformalnej atmosferze możliwość nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z osobami z branży BHP.

Więcej informacji na temat Forum udzieli:

Alicja Mrozowicz, Senior Key Account Manager

[email protected], tel. (+48 22) 696 74 82

Słowa kluczowe:
forumszkolenia bhp