Poleć znajomemu

Odzież i obuwie robocze – obowiązki pracodawcy – bezpłatne szkolenie

Odzież i obuwie robocze – obowiązki pracodawcy – bezpłatne szkolenie

W Twojej firmie pracownicy wyposażani są w odzież i obuwie robocze. Pewne kwestie w związku z tym budzą Twoje wątpliwości? Z uwagi na ten obowiązek masz pytania? Zastanawiasz się, jak te kwestie regulują przepisy? Zapraszamy na bezpłatne szkolenie on-line – Odzież i obuwie robocze – obowiązki pracodawcy, podczas którego będziesz miał okazję zadania pytania ekspertowi. Już dziś zapisz się na szkolenie, które odbędzie się w Twoim komputerze, w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu.

  Jak wiemy jednym z obowiązków pracodawcy jest nieodpłatne zapewnienie pracownikowi odzieży i obuwia roboczego w określonych przypadkach. Jednak dostarczana przez pracodawcę odzież i obuwie robocze muszą spełniać określone wymagania. Jakie konkretnie są to wymagania? Komu należy się odzież i obuwie robocze? Czy przepisy w takim samym zakresie regulują przydział wyposażenia zleceniobiorcom? Jeśli masz wątpliwości weź udział w bezpłatnym szkoleniu!

24 maja 2017 r. o godzinie 10.00 zapraszamy na bezpłatne szkolenie on-line. Zapisz się już dziś!

Podczas szkolenia zostaną omówione m.in. zadarnienia:

  • Przepisy dotyczące odzieży i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej

  • Zasady przydziału środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego

  • Zasady tworzenia zakładowej tabeli przydziału odzieży i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej

  • Zagadnienia dotyczące wypłaty ekwiwalentu za pranie odzieży roboczej oraz za użytkowanie własnej odzieży.

Webinarium jest skierowane do:

  • pracodawców,

  • pracowników służby bhp,

  • osób prowadzących własną działalność gospodarczą.

Szkolenie poprowadzi

Mariusz Foremniak – prawnik, wykładowca przedmiotów zawodowych z zakresu bhp i prawa pracy z wieloletnim doświadczeniem. Autor wielu opinii i artykułów o tematyce bhp i prawa pracy. Od 8 lat pracownik służby bhp w Poczcie Polskiej S.A., gdzie obecnie zajmuje się kształtowaniem polityki bhp. Projektuje kierunki polityki w zakresie bhp oraz nadzoruje jej realizację przez jednostki organizacyjne Spółki.

Transmisja szkolenia odbywa się przez Internet 24 maja 2017 r. o godzinie 10.00. Zgłoś swój udział w bezpłatnym szkoleniu już dziś!