Poleć znajomemu

Zadbaj o komfort pracy na dworze przy wiosennej zmiennej pogodzie

Zadbaj o komfort pracy na dworze przy wiosennej zmiennej pogodzie

Wiosną rozpoczyna się wiele prac na świeżym powietrzu, pracowników zatem należy wyposażyć w odpowiednią odzież ochronną. W deszczowych warunkach nieoceniony okaże się wodoszczelny, wiatroodporny i oddychający komplet z lekką kurtką i spodniami. Uzupełniony o polarową bluzę A.I.S. umożliwia zachowanie komfortu podczas pracy na dworze, niezależnie od kapryśnej aury.

Podejmij deszczowe wyzwanie i bez obaw zmierz się w pracy z szarugą. Lekki zestaw przeciwdeszczowy Snickers Workwear z polarową kurtką A.I.S. pod spodem pozwoli pokonać nawet ścianę deszczu i wykonać każdą misję niezależnie od pogody.

Na słotny i wietrzny dzień pracy sprawdzi się przeciwdeszczowy zestaw Snickers Workwear spełniający wymagania normyochrony przed deszczem -EN343. Wodoszczelne, klejone szwy oraz cienka, oddychająca tkanina poliamidowa chronią przed przenikaniem wody i wiatru gdy na dworze nieprzyjemnie siąpi.

Nieprzemakalny komplet z siatkowaną podszewką zapewnia komfort i swobodę ruchów niezbędne podczas pracy fizycznej. Wygodny, starannie wykonany, z regulowanym kapturem i mankietami na rzepy przy kurtce oraz ściągaczami w talii spodni i kostkach gwarantuje optymalne dopasowanie. Lekki zestaw jest łatwy do przechowywania i przenoszenia. Pakowany w kompaktowy worek doskonale sprawdzi się w jeżeli przemieszczamy się podczas pracy.

Doskonałym uzupełnieniem zestawu przeciwdeszczowego będzie wygodna, dopasowująca się do ciałakurtka polarowa Snickers Workwear A.I.S. Miękka i wyjątkowo elastycznazapewni komfort termiczny i optymalną wentylację podczas intensywnej pracy. Przewiewna, polarowa tkanina gwarantuje przyjemne uczucie ciepła. Jej kraciasta struktura z sześciokątnym wzorem wraz z lekkimi wstawkami pod pachamipoprawia „oddychalność”.Funkcjonalny krój z wysokim kołnierzem osłania przed wiatrem, a przedłużone rękawy z otworami na kciuk miękko otulają dłonie chroniąc je podczas prac manualnych i przytrzymują rękawy np. przy zakładaniu kurtki przeciwdeszczowej.

Gwarancja jakości

Snickers Workwear, marka szwedzkiego koncernu Hultafors Group wytwarzającego produkty dla profesjonalistów, jest jedną z wiodących marek w branży odzieży roboczej w Europie. Oferuje zaawansowaną odzież roboczą dla rzemieślników ceniących maksymalne bezpieczeństwo, ochronę i funkcjonalność, a także ponadprzeciętną jakość i nowatorski design.

Hultafors Group oferuje szeroki asortyment marek premium spełniających najwyższe standardy branży budowlanej i przemysłu.