Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Musisz zapewnić pracownikom środki do dezynfekcji rąk w firmie.

Musisz zapewnić pracownikom środki do dezynfekcji rąk w firmie.

Na konferencji prasowej 31 marca 2020 r., Premier Morawiecki ogłosił kolejne obostrzenia dla społeczeństwa związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się korknawirusa. Obostrzenia te odnoszą się również do zakładów pracy. Zobacz co musi zapewnić pracodawca od 2 kwietnia 2020 r.

Choć nie zostały całkowicie zamknięte zakłady pracy – niektóre z nich muszą funkcjonować dla dobra społeczeństwa – to jednak pracodawcy zostali zobowiązani do zapewnienia w zakładach pracy, biurowcach, fabrykach:
• odstępów między stanowiskami pracy minimum 1,5 metra;
• środków higieny w postaci mydła;
• środków dezynfekujących – szczególnie do rąk;
• rękawiczek jednorazowych.

Ważne

Pracodawca musi zapewnić te środki bezpieczeństwa od czwartku, 2 kwietnia 2020 roku, i jak na razie, do 11 kwietnia 2020 r. - co jednak może ulec wydłużeniu.


Jak pokazują przykłady z innych krajów, kluczem do ograniczenia zakażeń jest maksymalne ograniczenie kontaktów. Za wszelką cenę musimy zahamować tempo, w jakim dochodzi do dalszej transmisji wirusa. Bądźmy ostrożni i stosujmy się do nowych zasad!” – apelował Premier.

Nadal zakłady, w jak największym stopniu, powinny stosować pracę zdalną. Jednak tam, gdzie nie ma takiej możliwości i pracownicy muszą stawić się do pracy, musimy zapewnić im maksimum bezpieczeństwa. Zadbać o przestrzeń oraz środki ochrony indywidualnej. Trzeba przestrzegać rygorów sanitarnych.

Egzekwowaniem wprowadzonych obostrzeń wobec firm ma się zając Państwowa Inspekcja Pracy. Jak zaznaczył Premier, ma ona na prośbę władz, sprawdzać przestrzeganie nałożonych rygorów.
W kwestii stosowania środków ochrony indywidualnej, takich jak maski czy fartuchy jednorazowe, przeznaczone są one głównie dla pracowników, grup zawodowych, które są szczególnie narażone na zarażenie koronawirusem. Jak wspomniał Minister Zdrowia, wśród tych grup zawodowych są pracownicy służby zdrowia, sprzedawcy, kierowcy transportu publicznego, policjanci, wszyscy ci, którzy dbają o funkcjonowanie społeczeństwa.

„Robimy wszystko, by maksymalnie wypłaszczyć krzywą zarażeń i jednocześnie być przygotowanym na rosnącą liczbę chorych. Do tej pory zbudowaliśmy skutecznie funkcjonujący kordon sanitarny, jednak w wyniku analiz specjalistów, naszych własnych raportów i zaleceń World Health Organization (WHO) uznaliśmy, że niezbędne jest wprowadzenie kolejnych ograniczeń” – podkreśla szef rządu.

Opr. Red.

Podstawa prawna 
  •  § 9 ust. 7 pkt 3 rozporządzenia Rady Ministrów z 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r., poz. 566).