Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Postępowanie powypadkowe w praktyce – certyfikowany kurs on-line

Postępowanie powypadkowe w praktyce – certyfikowany kurs on-line

Pracodawco, pracowniku służby bhp, społeczny inspektorze pracy, pracowniku wykonujący zadania służby bhp, jako osoba mogąca wchodzić w skład zespołu powypadkowego, musisz znać procedurę postępowania powypadkowego. Twoją wiedzę na ten temat usystematyzuje, odświeży i pogłębi certyfikowany kurs on-line: Postępowanie powypadkowe w praktyce. Zapisz się już dziś.

Znajomość procedury powypadkowej jest niezmiernie istotna. Od odpowiednio przeprowadzonego postępowania powypadkowego i wypełnienia dokumentacji zależy uzyskanie jednorazowego odszkodowania dla poszkodowanego w wypadku pracownika. Kurs on-line: Postępowanie powypadkowe w praktyce pozwoli Ci szybko i profesjonalnie zbadać wypadek przy pracy, wypełnić niezbędne dokument, dzięki czemu Twoje notowania wzrosną.

  • 4 moduły niezbędnej wiedzy, która pomoże Twojej firmie uniknąć kar i grzywien.

  • Przystępny i zrozumiały język – uporządkuj i odśwież swoją wiedzę na temat procedur powypadkowych.

  • Know-how, jak prawidłowo wypełnić dokumentację powypadkową – oszczędź swój czas i uniknij nieprawidłowości.

Dzięki e-szkoleniu w dowolnym czasie i miejscu, pogłębisz i usystematyzujesz swoją wiedzę. Sam decydujesz, ile czasu poświęcisz na konkretny moduł. Zaoszczędzisz pieniądze, korzystając z jednego prostego i intuicyjnego narzędzia z wyselekcjonowaną wiedzą. Zyskasz pewność, że prowadzone przez Ciebie postępowanie powypadkowe nie zawiera błędów. Materiały dostępne na e-szkoleniu przygotowane zostały przez ekspertów praktyków zakresu bhp.

  

Skompensowana wiedza na ten temat postępowania powypadkowego i dokumentacji powypadkowej przyda się w przypadku kontroli Państwowej Inspekcji Pracy. Natomiast, jeżeli pracownik na skutek wypadku przy pracy dozna ciężkich obrażenia ciała lub zagnie na miejscu, wówczas postępowanie powypadkowe, jak również dokumentacja znajdą się pod kontrolą prokuratury. Dlatego warto odświeżać swoją wiedzę w zakresie postępowania powypadkowego. Dzięki niemu sprawdzisz, czy dokumentacja powypadkowa w Twojej firmie jest powadzona prawidłowo i będziesz przygotowany na kontrolę powypadkową PIP. Już dziś zapisz się na E-kursu. „Postępowanie powypadkowe w praktyce”

Serdecznie polecamy

Autor: 

Redakcja Portalu BHP