Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Będzie nowy szef PIP

Będzie nowy szef PIP

Szefowa Państwowej Inspekcji Pracy, Iwona Hickiewicz, złożyła dymisję. Kandydatem na nowego szefa PIP jest Roman Giedrojć. Były zastępca z GIP w latach 2006-08, były poseł AWS, dziś radny PiS i kierownik słupskiego oddziału Państwowej Inspekcji Pracy. Ostateczną decyzję, co do jego kandydatury podejmę Marszałek Sejmu po zaopiniowaniu jej przez Radę Ochrony Pracy.

19 stycznia br. Iwona Hickiewicz, dotychczasowa szefowa Państwowej Inspekcji Pracy, podała się do dymisji. Poważnym kandydatem, który może ja zastąpić jest Roman Giedrojć długoletni pracownik PIP.

Głównego Inspektora Pracy powołuje i odwołuje marszałek Sejmu po zasięgnięciu opinii Rady Ochrony Pracy i właściwych komisji. Jutro, czyli 26 stycznia 2016 r., zbiera się ROP i z cała pewnością zaopiniuje zarówno dymisję Iwony Hickiewicz, jak i kandydaturę Romana Giedrojcia. Natomiast swoją opinię w tej sprawie wyrażą, 28 stycznia br., podczas posiedzenia sejmowej komisji ds. kontroli państwowej posłowie. Niemniej jednak ostateczną decyzje podejmie Marszałek Sejmu.  

Nowy GIP 


Zarówno dotychczasowa szefowa PIP, jak i kandydat na jej stanowisko swojej kariery zawodowe wiążą z Państwową Inspekcją Pracy.

Iwona Hickiewicz związana jest z Państwową Inspekcją Pracy od1993 r.. 16 lipca 2012 r. została powołana przez Marszałek Sejmu RP Ewę Kopacz na stanowisko głównego inspektora pracy.

Roman Giedrojć – obecnie, od 1994 r., szef Okręgowego Inspektoratu Pracy w Słupsku. Swoją karierę w PIP zaczął w 1985 r. W latach 2006-08 był również zastępcą Głównego Inspektora Pracy.

Ponadto Roman Giedrojć był posłem III kadencji. W 2014 r., uzyskał mandat radnego sejmiku województwa pomorskiego z list Prawa i Sprawiedliwości.

Kandydat na GIP potwierdza swoją kandydaturę jednak jej nie komentuje czekając na decyzję sejmowej komisji ds. Kontroli Państwowej i Marszałka Sejmu.

Autor: 

Kinga Grodzicka-Lisek

Kinga Grodzicka-Lisek

Autor: Kinga Grodzicka-Lisek

Prawnik, specjalizujący się w zagadnieniach prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Kilkuletni pracownik kancelarii adwokackiej. Autorka wielu tekstów i porad w zakresie prawa pracy oraz bhp. Redaktor „Portalu bhp” i była redaktor naczelna „Bhp w firmie” w 2011 r., redaktor prowadząca poradnik „Szkolenia bhp w firmie” w latach 2007-2009.