Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu BHP wskazane przez ankietowanych:

43%
Najbardziej docenia aktualność treści
27%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
55%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
9%
Klientów proponuje poprawę w zakresie merytoryki treści
68%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Takie wyniki zobowiązują!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu BHP. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach – zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Powiedz nam proszę, jakich tematów, materiałów lub nowych funkcjonalności oczekujesz od Portalu BHP. W podziękowaniu za wypełnienie ankiety przygotowaliśmy drobne upominki.

Aby przejść do ankiety, kliknij tutaj

Redakcja Portalu BHP

Poleć znajomemu

Detektory gazu oraz maska oddechowa nagrodzone za innowacyjność i przyjazną użytkownikowi konstrukcję

Detektory gazu oraz maska oddechowa nagrodzone za innowacyjność i przyjazną użytkownikowi konstrukcję

Przenośne i stałe detektory gazu oraz maska oddechowa firmy Honeywell Safety zdobyły prestiżową  nagrodę iF Design Awards za znakomitą innowacyjność i przyjazną użytkownikowi konstrukcję. W sumie cztery produkty zyskały uznanie niezależnych ekspertów i zostały wybrane spośród ponad 5.500 zgłoszeń z 59 krajów.  

Niezależne jury składające się z 58 ekspertów przyznało przenośnemu detektorowi gazu BW Clip4 od Honeywell Industrial Safety, stałym detektorom gazu Sensepoint XCL oraz XRL, a także masce Honeywell Mad Air nagrody za design roku 2017 w ramach konkursu designu IF International Forum (iF).

Produkty firmy Honeywell, wybrane spośród ponad 5.500 zgłoszeń z 59 krajów, wygrały dzięki swojej innowacyjności, użyteczności, ergonomicznej konstrukcji oraz jakości designu, a także estetyce i emocjonalnemu urokowi.

“Opracowywanie innowacyjnych nowych produktów jest silną stroną Honeywell już od dawna, lecz te prestiżowe nagrody dowodzą, że również nasz design stoi na najwyższym światowym poziomie,” mówi John Montigny – prezes Honeywell Industrial Safety – globalnego lidera w zakresie technologii bezpieczeństwa oraz środków ochrony indywidualnej. “Produkty te pomagają rozwiązywać rzeczywiste problemy, na które napotykają klienci – zarówno w kontekście handlowym, przemysłowym, jak i konsumenckim.”

iF Design Award należy do najbardziej prestiżowych oraz największych na świecie konkursów w dziedzinie designu. Organizowany od 1953 r. konkurs przyciąga tysiące firm, spośród których ze względu na ich znakomity design wybierane są najlepsze na świecie produkty.

“Silną stroną tych produktów jest to, iż wszystkie one zostały zaprojektowane z uwzględnieniem wyraźnego zrozumienia wyzwań, z jakimi borykają się ludzie ich używający,” mówi Rob Strong – kierownik designu w Honeywell Safety and Productivity Solutions (SPS). “Nasze zaangażowanie na rzecz stosowania zasad designu Honeywell User Experience – które w toku procesu projektowania w samym środku uwzględniają problemy klientów – pomaga nam dostarczać nowe produkty wyróżniające się innowacyjnością, eleganckim wzornictwem oraz łatwością użytkowania.”

Zwycięskie produkty firmy Honeywell Industrial Safety to:

BW Clip4 – przenośny multidetektor gazu dla pracowników wykonujących prace w ekstremalnych warunkach; zaprojektowany jako urządzenie bezobsługowe i działające nieprzerwanie przez okres do dwóch lat, wyposażone jest w uproszczony interfejs użytkownika. Sensepoint XCL – dostępny od kwietnia, inteligentny detektor gazowy monitorujący występowanie niebezpiecznych gazów; zaprojektowane do zastosowania w szerokim spektrum ośrodków komercyjnych urządzenie można konfigurować, konserwować oraz obsługiwać przy użyciu smarftona i pobieranej aplikacji mobilnej.
Sensepoint XRL – dostępny od maja, zapewnia tę samą funkcjonalność i łatwość użytkowania co model XCL, lecz wyposażony jest we wzmocnioną konstrukcję do zastosowania w zakładach przemysłowych.

Maska Mad Air  – dostępna od czerwca w Chinach, ta inteligentna elektroniczna maska chroniąca przed kurzem wyposażona jest w czujnik oraz aktywny wentylator doprowadzający powietrze oraz pozwalający na regulację objętości powietrza do schematu oddechowego danego użytkownika.

Honeywell Industrial Safety, będąca częścią firmowej grupy Safety and Productivity Solutions, to wiodący lider branżowy w zakresie środków ochrony indywidualnej pomagających organizacjom w zarządzaniu bezpieczeństwem w miejscu pracy. Szerokie portfolio produktów firmy obejmuje środki ochrony indywidualnej chroniące oczy, uszy, głowę i dłonie pracowników, a także ochronę dróg oddechowych, sprzęt dla ratowników, detektory gazu oraz rozwiązania z zakresu ochrony przed upadkiem.